Pracownia Malarstwa Artystycznego Pawła Domaszewicza - Malarstwo SakralneGaleria prac Pawła Domaszewicza
Pracownia Malarstwa Artystycznego
Paweł Domaszewicz - artysta malarz
Malarstwo Sakralne - Bazylika NMP w Licheniu
Malarstwo Sakralne - Kościół w Kaliszu
Malarstwo Sakralne - Kościół w Gdańsku Matarni
Malarstwo Sakralne - Kościół w Miedzieszynie
Ołtarz Papieski, Sopot 1999
Prezbiterium kościoła św. Wita w Tuliszkowie
Filharmonia Bałtycka w Gdańsku
Portrety
Grafiki
Galeria prac Pawła Domaszewicza

Największa świątynia w Polsce, znajdująca się na terenie Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, powstała w latach 1994-2004. Na jej terenie znajdują się zaprojektowane i wykonane przez artystę wielkoformatowe freski oraz cykl obrazów sztalugowych.

Paweł Domaszewicz jest twórcą obrazów znajdujących się w prezbiterium Kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kaliszu.

Fresk nad wejściem do kościoła św. Rafała Kalinowskiego w Gdańsku.

Projekty fresków do kościoła w Warszawie. Parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie.

Realizacje malarskie do Ołtarza Papieskiego, przygotowane na wizytę Ojca Świętego w 1999 roku w Sopocie (opracowanie szaty malarskiej i wykonanie malowideł na podstawie projektu Mariana Kołodzieja).

Polichromie w prezbiterium kościoła św. Wita w Tuliszkowie, pierwszy etap realizacji. Malarstwo ścienne w technice mineralnej Keim. Postaci  czterech Ewangelistów, archaniołów Michała i Gabriela.

Malarskie realizacje ścienne w Restauracji Filharmonia w gmachu Filharmonii Gdańskiej (250 m2 malowideł na trzech kondygnacjach, wg własnego projektu).

Szereg realizacji portretowych na zamówienia indywidualne. W licznych realizacjach figuralnych studium portretowe stanowi obszar szczególnego zainteresownia artysty. Na uwagę zasługuje cykl portretów kapitanów Daru Młodzieży namalowanych na 25 lecie jednostki - 2007 r.

0 element(y|ów)